یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 317536
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رییس کمیته‌ بین‌المللی المپیک (IOC) به تکریم از محمد علی کلی، ستاره بوکس فقید جهان پرداخت.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از سایت Inside the games، محمد علی روز گذشته (شنبه) در ۷۴ سالگی درگذشت. او سه بار قهرمان بوکس سنگین وزن جهان شده است.

کلی مشکل تنفسی داشت و این مشکل به دلیل بیماری پارکینسون در او ایجاد شده بود. او از سال ۱۹۸۴ تاکنون از پارکینسون رنج می‌برد.

توماس باخ درباره مرگ محمد علی گفت: خبر مرگ او مرا بسیار تحت تاثیر قرار داد. با خانواده‌ و همدردی می‌کنیم. او ورزشکاری بود که قلب مردم را لمس کرده بود و از مرزهای ورزشی فراتر رفته بود. با روشن کردن مشعل المپیک امید را به بسیاری از بیماران هدیه داده بود و ضعف خود را پنهان نکرده بود. کلی ورزشکاری بود که برای صلح و استقامت جنگید. محمد علی یک المپیکی واقعی بود. او در ‌عین ‌حال مغرور و متواضع بود. همیشه او را به یاد خواهیم داشت.

شورای بوکس جهانی نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: در ۳۰۰ سال تاریخ بوکس هرگز کسی شبیه به محمد علی نداشتیم و کسی شبیه به او دیگر نخواهد آمد.

انتها‌ی‌ پیا‌ممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان