یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 317299
تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سایت فدراسیون جهان والیبال پیروزی ایران در انتخابی المپیک و صعود به این بازی ها را بازتاب داد.

به گزارش سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تیم های ملی ایران و لهستان در ششمین روز از رقابت های والیبال انتخابی المپیک ریو ۲۰۱۶ در توکیوی ژاپن به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری سه بر یک تیم ملی ایران همراه بود. به این ترتیب تیم ملی ایران موفق شد برای اولین بار در تاریخ این رشته مجوز راهیابی به المپیک را کسب کند تا چندی دیگر در برزیل برابر رقیبانش به میدان برود. سایت فدراسیون جهان والیبال در گزارش خود از این دیدار نوشت: شهرام محمودی بار دیگر از نظر امتیازگیری عملکرد خوب خود را نشان داد. او در این بازی با ۲۰ اسپک، دو امتیاز سرویس و دو دفاع توانست در مجموع با کسب ۲۴ امتیاز امتیازآورترین بازیکن ایران شود. در طرف مقابل کونارسکی با ۲۹ امتیاز توانست امتیازآورترین بازیکن این مسابقه لقب گیرد. اگرچه لهستان حملات بیشتری نسبت به ایران داشت ولی اشتباهات آنها باعث شد تا ایران از این دیدار امتیاز بگیرد.

آنتیگا سرمربی لهستان ترجیح داد تا در این دیدار از بازیکنان ذخیره خود استفاده کند و همین باعث شد بازیکنان ایران خیلی خوب امتیازات خود را جمع کنند و بازی راحتی را شروع کرده باشند تا ایران ۱۶ بر ۱۲ پیش بیفتند. لهستان در ادامه این ست نیز توان رسیدن به ایران را نداشت و با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ بازی را واگذار کرد. اشتباهات زیاد لهستان در این ست و بازی خوب ایران باعث شد تا ایران برد راحتی را در شروع مسابقه تجربه کرده باشد.

ست دوم نیز همان داستان ست اول را داشت و تیم ملی ایران کاملا برتر از تیم لهستان بازی را آغاز کرد، ادامه و پایان داد. در وقت استراحت فنی دوم نیز عملکرد خوب ایران با سرویس های خوب قائمی تداوم داشت و دو تیم با برتری ۱۶ بر ۱۲ راهی این وقت استراحت شدند. در انتهای این ست شاهد برتری مقتدرانه تیم ملی ایران با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ بودیم تا بازی در ست سوم دنبال شود.

بازی خوب کونارسکی و سزپولاک در ست سوم باعث شد تا در این ست لهستان بازی بهتری از ایران ارائه دهد. در نهایت این ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به سود لهستان همراه بود تا نتیجه ست شماری دو بر یک به سود ایران شود.

در ست چهارم بازی دو تیم با برتری ایران شروع شد و ۱۶-۱۳ از لهستان نیز پیش افتاد. در امتیاز ۱۹ لهستانی ها یک امتیاز از ایران پیش افتادند تا کار کمی پیچیده شود ولی ملی‌پوشان ایران خیلی زود به خودشان آمدند و کار را به تساوی کشاندند. البته هیچ کدام از دو تیم قصد باختن در این ست را نداشتند. با این حال اسپک کوبیاک به بیرون از زمین رفت تا ایران در امتیاز بعدی بتواند برتری خودش را تحمیل کند و با نتیجه ۳۴-۳۲ این ست را به پایان ببرد تا در مجموع به برتری سه بر یک برسد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان