کد خبر: 317274
تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان می‌گوید علاقه دارد در این تیم بومی گرایی کند و از جوانان آبادانی و خوزستانی برای بستن تیم بهره ببرد.

نادر دست نشان در گفت و گو با سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، با اشاره به تمایل خود و باشگاه به بومی گرایی، اظهار کرد: از ۱۸ خردادماه که مرحله تست گیری دو روزه تیم در آبادان آغاز می‌شود از علاقه مندان و جوانان خوزستانی که فکر می‌کنند با شرکت در تست گیری می‌توانند توانایی خودشان را نشان دهند و نظر کادر فنی را برای حضور در نفت آبادان جلب کنند، می‌خواهم که در این تست گیری شرکت کنند.

وی بیان کرد: همچنین آبادانی‌ها و خوزستانی‌های شاغل در تیم‌های لیگ یک و لیگ برتری کشور نیز که دوست دارند به نفت آبادان و تیم استان‌شان بپیوندند و به آن کمک کنند، کافی است اشاره‌ای به ما داشته باشند تا بتوانیم با آن‌ها مذاکراتی داشته باشیم و اگر به توافق برسیم با آن‌ها برای حضور در تیم قرارداد ببندیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: به هرحال همان طور که قبلا هم گفته‌ام اولویت من برای بستن تیم، با بازیکنان آبادانی و خوزستانی است و فکر می‌کنم این استان از پتانسل‌های خوبی برخوردار است که می‌توانند به نفت آبادان و دیگر نمایندگان خوزستان در لیگ برتر کمک کنند. می خواهیم تیمی را راهی لیگ برتر کنیم که بتواند از آبروی استان دفاع کند و نماینده خوبی برای آبادان و خوزستان در لیگ برتر باشد.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان