کد خبر: 317260
تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، تیم ملی والیبال ایران ششمین دیدار خود را در رقابتهای انتخابی المپیک از ساعت ۱۱:۱۰ روز شنبه در سالن مترو پولیتن توکیو برگزار کرد که ست دوم این دیدار را نیز تیم کشورمان ۲۵ بر ۱۸ برنده شد تا در مجموع ۲ بر صفر پیش بیفتد.

با آغاز ست دوم نیز آنتیگا همچنان از بازیکنان جوان خود استفاده کرد و خبری از ستاره های این تیم نبود. تیم کشورمان در دفاع روی تور به خوبی مهاجمان لهستان را مهار کرد و در برتری ۶ بر ۳ به سود ایران بود که لهستان تقاضای تایم اوت کرد. بازگشت دو تیم به میدان تغییری در این فاصله ایجاد نکرد و ایران وقت نخست استراحت فنی را ۸ بر ۵ به نام خود ثبت کرد.

تیم لهستان پس از آن شرایط بهتری پیدا کرد و در امتیاز ۱۲ بر ۱۱ به ایران نزدیک شد اما شاگردان لوزانو با تغییر سرویس بر بازی مسلط شدند و با سرویس های هدفدار، بازیکنان سرعتی لهستان را از کار انداختند و با دفاع های روی تور خوب خود وقت دوم استراحت فنی را هم ۱۶ بر ۱۲ پیش افتادند.

لهستان همچنان بدون تغییر در ترکیب خود به بازی ادامه داد و با وجود اینکه ایران ۲۰ بر ۱۵ پیش افتاد اما آنتیگا نخواست ستاره هایش را به میدان بفرستد. سرویس های خوب قائمی ایران را ۲۲ بر ۱۶ پیش انداخت و در امتیاز ۲۳ بر ۱۷ بود که سرانجام کورک به میدان آمد با این حال تیم کشورمان پیروزی ۲۵ بر ۱۸ را ثبت کرد تا در مجموع ۲ بر صفر پیش بیفتد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان