یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 317031
تاریخ انتشار: جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

شیخ محمد صالح البلبیسی در گفت و گو با مهر در حاشیه بیست و هفتمین مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) تاکید کرد: شخصیت امام خمینی (ره) شخصیتی منحصر به فرد محسوب می شود که کمتر کسی همچون ایشان در سده های اخیر داشته ایم.

وی ادامه داد: امام خمینی (ره) به عنوان شخصیتی روحانی، عرفانی و سیاسی مورد شناسایی و توجه همگان قرار گرفته است. ایشان کسی است که در مقابل استکبار و ادوات آن ایستادگی کرد و سرانجام توانست با بیرون راندن شاه از ایران، آزادی را به مردم ایران هدیه نماید.

این روحانی اردنی در ادامه افزود: مراسم سالگرد حضرت امام خمینی (ره) امسال نیز بسیار با عظمت و گسترده بود و من شرکت در این مراسم را افتخار خود می دانم. سخنان آیت الله العظمی خامنه ای دام ظله به عنوان رهبر انقلاب اسلامی ایران و پرده برداری دوباره ایشان از نقش ایالات متحده آمریکا و انگلیس نقطه اوج برگزاری این مراسم محسوب می شد.

شیخ بلبیسی در پایان تاکید کرد: بدیهی است که دشمنان ایران مخصوصا آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی پیشرفت ایران را نمی خواهند و در تقابل مستقیم با ایران اسلامی  قرار دارند. چنانچه رهبر ایران در سخنان امروز خود تاکید کردند، هنوز ملت ایران راه زیادی  جهت رسیدن به قله های افتخار پیش رو دارد. در چنین شرایطی تنها راه پیروزی ملت ایران، پیروی از رهبران انقلابی این کشور است.

لازم به ذکر است که مراسم بیست و هفتمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امروز با حضور میهمانان داخلی و خارجی برگزار شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان