یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 316987
تاریخ انتشار: جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

فاصله ای بین فدراسیون ملی و بین المللی پهلوانی و زورخانه ای نیست

سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ایران تاکید کرد هیچ فاصله‌ای بین فدراسیون ملی و بین المللی پهلوانی و زورخانه‌ای وجود ندارد.

علی دادگر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه گیلان اظهار کرد: در روز ۱۷ شوال که روز فرهنگ پهلوانی است، بزرگ ترین مسابقات تاریخی ورزش پهلوانی و زورخانه ای را در کشور برگزار خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه این مسابقات می تواند نقش فراوانی در افزایش انگیزه و فرهنگ سازی در این رشته باستانی و ایرانی داشته باشد، به فعالیت ها و مسابقات چشمگیر در سال گذشته اشاره کرد و گفت: پس از ماه مبارک رمضان مسابقات پهلوانک ها و پیشکسوتان کشور را برگزار می کنیم.

سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ایران در ادامه اظهار کرد: پیکارهای بین المللی پهلوانی و زورخانه ای را با هماهنگی و وفاق بین فدراسیون ملی و بین المللی با حضور ۵ کشور برگزار کردیم که نقطه آغاز فعالیت های بزرگتر است.

دادگر گفت: هر کجا که تفرقه و نفاق باشد، نتیجه ای در بر نخواهد داشت و به لطف خدا و تلاش همه مسئولان، الان هیچ فاصله ای بین فدراسیون ملی و بین المللی پهلوانی و زورخانه ای وجود ندارد و همه تلاش می کنند تا با اتحاد و همدلی، فرهنگ ایرانی اسلامی را به جهانیان معرفی کنیم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان