یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 316733
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از گاردین، «بیژن نامدار زنگنه» وزیر نفت ایران در آستانه نشستی که قرار است امروز پنجشنبه در شهر «وین» کشور اتریش برگزار شود، توافق اوپک بر سر سقف تولید نفت را بعید دانست و بر تصمیم ایران برای بازگشت به نظام سهمیه بندی ملی تاکید کرد.

وی ادامه داد: اعمال محدودیت سقف تولید هیچ سودی برای ایران و یا دیگر کشورهای عضو اوپک – که تامین کننده یک سوم از نفت جهان هستند- ندارد.

به گفته زنگنه، یکی از اهداف اصلی ایران بازگشت به نظام سهمیه بندی ملی است حال آنکه انتظار نمی رود که در نشست پیش رو توافقی بر سر این مسئله حاصل شود.

تولید ایران در ماه میلادی گذشته (می) روزانه دو میلیون بشکه نفت بوده است و زنگنه پیش بینی می کند که این مقدار به زودی و با توجه به اینکه کشور در حال حاضر روزانه ۳.۸ میلیون بشکه نفت تولید می کند، دو برابر شود.

وی در عین حال تاکید کرد که موضوع اصلی در نشست پیش رو انتخاب دبیر کل جدید برای اوپک خواهد بود. فرد منتخب جانشین «عبدالله البدری» از کشور لیبی خواهد شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان