یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 316728
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

وزنه‌بردار دسته ۹۴ کیلوگرم ایران با بیان اینکه از عملکرد خود در رقابت‌های جام فجر پس از سه سال بازگشت به عرصه وزنه‌برداری راضی است گفت: همه توانم را به کار می‌گیریم تا در المپیک به مدال طلا برسم.

به گزارش ایسنا، سهراب مرادی درباره بازگشت خود پس از سه سال به رقابت‌های وزنه‌برداری و کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های بین‌المللی جام فجر اظهار کرد: خدا را شکر در اولین مسابقه گزینشی المپیک موفق شدم بعد از سه سال بازگشت خوبی داشته باشم و خوشبختانه همه چیز عالی پیش رفت. اولین گزینشی المپیک را پشت سر گذاشتم و امشب‌ عازم کلمبیا می‌شوم تا در دومین گزینشی المپیک شرکت کنم. ان‌شاءالله پس از بازگشت از این مسابقه‌ها تمام توان خود را به کار می‌گیریم تا در المپیک بهترین نتیجه را کسب کنم. من کلا یک حرکت در یک ضرب و یک حرکت نیز در دو ضرب زدم و آن طور نبود که بخواهم به خودم خیلی فشار بیاورم و برای رقابت با حریفانم وزنه‌های سنگین بزنم.

وزنه‌بردار دسته ۹۴ کیلوگرم ایران درباره عملکرد بسیار خوب خود در رقابت‌های جام فجر و اینکه تنها در یک حرکت در یک ضرب و یک حرکت در دو ضرب موفق شد مقتدرانه عنوان قهرمانی را به دست بیاورد و اینکه این توقعات از او برای کسب بهترین نتیجه در صورت حضور در المپیک بالا رفته است گفت: مطمئنا پس از بازگشت از کلمبیا همه توانم را به کار می‌گیرم و هرآنچه دارم رو می‌کنم تا در المپیک به خوش‌رنگ‌ترین مدال دست یابم. سه سال است تلاش می‌کنم تا بتوانم با بازگشت به وزنه‌برداری جواب زحماتم را در المپیک بگیرم. امیدوارم مشکلی پیش نیاید و بتوانم به هدف خود برسم.

وی افزود: بعد از آسیب دیدگی که در المپیک لندن برایم به وجود آمد و به راحتی از رسیدن به مدال بازماندم، مدال المپیک در دلم ماند. از همان لحظه تصمیم گرفتم که در المپیک ریو با همه توان تلاش کنم. البته شرایط به گونه‌ای رقم خورد که به یک وزن بالاتر بیایم. در مسابقه‌های جهانی آمریکا نیز یک سری به این دلیل که من را بازنشسته اعلام کرده‌اند، نتوانستم برای کشورم وزنه بزنم اما با بازگشتی که پس از سه سال به وزنه‌برداری داشتم، ان‌شاءالله به هدفم در المپیک خواهم رسید.

مرادی در پاسخ به این سوال که آیا ماموران وادا از او در رقابت‌های جام فجر تست دوپینگ گرفته‌اند یا خیر گفت: بله ماموران وادا (آژانس جهانی ضد دوپینگ) در سالن مسابقه‌ها حضور داشتند و پس از وزنه زدن از من تست دوپینگ گرفتند. البته ماموران نادو (ستاد ملی مبارزه با دوپینگ) نیز هر یک ماه یا دو ماه برای آزمایش به اردوهای تیم ملی می‌آیند.

دارنده مدال طلای آسیا در پاسخ به این سوال که مهم‌ترین رقیب خود را در المپیک کدام وزنه‌بردار می‌داند گفت: رقیب روسی مهم‌ترین حریف من برای رسیدن به مدال طلای المپیک است.

مرادی در پایان درباره میزان حمایت فدراسیون از وزنه‌برداران و شرایط اردوی تیم ملی گفت: فدراسیون همه شرایط را مهیا کرده تا بتوانیم تمرین‌هایمان را خیلی خوب برگزار کنیم. در مجموع جو اردوی تیم ملی بسیار خوب است و سرمربی خوبی نیز در تیم ملی حضور دارد که همه تلاش خود را به کار گرفته تا بتوانیم در المپیک افتخارآفرین باشیم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان