کد خبر: 316540
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

وزیر ورزش و جوانان از نحوه میزبانی ایران از رقابت‌های بین‌المللی وزینه‌برداری جام فجر ابراز رضایت کرد و گفت: ایران این توانایی را دارد که در اکثر رشته‌های ورزشی میزبان مسابقات بین‌المللی باشد.

به گزارش ایسنا، محمود گودرزی در حاشیه حضور در سالن رقابت‌های بین‌المللی وزنه‌برداری جام فجر، با ابراز رضایت از نحوه برگزاری این رقابت‌ها اظهار کرد: از تاماش آیان رئیس فدراسیون جهانی وزنه‌برداری سوال کردم که آیا برگزاری مسابقات خوب است یا خیر؟ که او در جواب اعلام کرد همه‌چیز خوب است. وقتی رئیس فدراسیون جهانی وزنه‌برداری این حرف را می‌زند، نشان از برگزاری عالی این مسابقات است.

وزیر ورزش افزود: خوشبختانه مسابقات در حد استانداردهای بین‌المللی است و این نشان‌دهنده آن است که ما توانایی میزبانی از مسابقات مختلف در اکثر رشته‌های ورزشی را داریم.

وی همچنین درباره انتخاب علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال گفت: هیأت مدیره باشگاه استقلال این سرمربی را انتخاب کرد و نهایتاً چون من به عنوان وزیر ورزش، رئیس مجمع هستم، باید طبق قانون این موضوع را تأیید کنم؛ البته معمولاً عرف بر این است که اگر هیأت مدیره یک سرمربی را تأیید کرد، رئیس مجمع نیز آن را تأیید کند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان