کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 316469
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، سرهنگ سید رحمان موسوی ظهر امروز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: امسال بالای ۷۵ درصد از رشد و ارتقای همکاری و تلاش منطقی رسانه ها با نیروی انتظامی در راستای ارتقای دانش مردم در بخش های مختلف را شاهد بودیم.

وی افزود: این همکاری ها در بخش هایی از جمله فرهنگی، هشدارهای نظامی و انتظامی و خدماتی از قبیل تأمین امنیت عمومی و فردی، راهنمایی و رانندگی و گذرنامه انجام شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان تصریح کرد: فرمانده نیروی انتظامی خوزستان همواره بر تعامل خوب با رسانه ها تأکید داشته است. اگر امنیت خوب و مطلوبی در خوزستان وجود دارد بخش مهمی از آن را مدیون اصحاب رسانه می دانیم.

موسوی بیان کرد: در همین راستا ۱۵ پرونده را اصحاب رسانه با تلاش نیروی انتظامی به صلح و سازش منجر کرده و همچنین به پرونده های اختلاف اصحاب رسانه با شرکت ها و سازمان های دیگر نیز ورود پیدا کرده و قبل از تبدیل آنها به پرونده قضایی، صلح و سازش محقق شد.

وی در پایان عنوان کرد: نشست خبری امروز با جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان نیز پیرامون مسئله استقبال از ماه مبارک رمضان و مواد مخدر برگزار شده است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان