کد خبر: 316460
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، آیت الله محسن حیدری ظهر امروز چهارشنبه در حرم آستان سبزقبا(ع) دزفول و در مراسمی به مناسبت ۱۴ خرداد سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب اظهار کرد: شخصیت، مکتب و راه امام خمینی(ره) در معرض خطر تحریف است و افرادی درصدد تحریف شخصیت امام هستند.

وی با بیان اینکه در شرایطی که راه، مکتب و سیره پیامبران الهی با گذشت زمان دچار تحریف شده است و تحریف شخصیت، راه و مکتب امام راحل با گذشت ۲۷ سال از ارتحال ایشان دور از ذهن نیست، افزود: تحریف به قدری جدی است که شاهد هستیم اکثر مسلمانان جهان به اسم سنت پیامبر خاتم(ص) علیه سنت پیامبر(ص) رفتار و در واقع به جای سنت رسول خدا(ص) به سنت بنی امیه عمل می کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد:  امام خمینی(ره) یک شخصیت انقلابی و سازش ناپذیر با استکبار بود که با گذشت ۲۷ سال از ارتحال امام، عده ای تلاش می کنند تا وی را یک شخصیت سازش کار با آمریکا معرفی کنند و این در حالی است که امام خمینی(ره) در مقابل آمریکا و مستکبران جهان کوچکترین سازش را نشان نداده است.

حیدری ادامه داد: موضع امام راحل در مقابل آمریکا صریح، شفاف، شجاعانه و به حق بود و از نگاه امام تنها قدرت مطلق عالم خداست و نگاه امام به تهدیدهای آمریکا این بود که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند انجام دهد.

وی با اشاره به انتخابات هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری انتخاب آیت الله جنتی به عنوان ریاست این مجلس را در جهت انقلابی ماندن مجلس خبرگان رهبری برشمرد و گفت: شرط انقلابی بودن، انقلابی عمل کردن و انقلابی فکر کردن مجلس خبرگان که مطالبه رهبر انقلاب از این مجلس است و رای اعضای مجلس خبرگان به آیت الله جنتی در راستای تحقق این مطالبه رهبری است.

عضو مجلس خبرگان رهبری همچنین افزود: ۲۷ سال از ارتحال ملکوتی امام می گذرد ولی یاد و خاطره امام خمینی(ره) در ذهن ها زنده است و روز به روز بر محبت مردم جهان به امام امت افزوده شده است.

حیدری در پایان، با بی نظیر خواندن مراسم استقبال از امام در ۱۲ بهمن ۵۷ و همچنین تشییع پرشکوه وی، یادآور شد: هیچ شخصیتی در طول تاریخ با چنین جمعیتی استقبال و تشییع نشد و این شکوه در تاریخ همواره مختص امام راحل بوده است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان