یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 316438
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

بنیاد شهید و امور ایثارگران در نامه ای خطاب به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران مراتب قدردانی و تشکر خود را از برگزاری فینال جام حذفی در خرمشهر و پاسداشت شهدای ۸ سال دفاع مقدس اعلام کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، در نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران که به امضای دکتر اسلام کریمی مدیرکل ورزشی و اردویی این بنیاد رسیده آمده است: تلاش و همت ارزشمند جنابعالی و همکاران گرامیتان در برگزاری فینال جام حذفی در زمان و مکانی پر افتخار، نمونه‌های بارز در ترویج و اشاعه فرهنگ ماندگار ایثار و شهادت است. بازتاب سازنده این امر معنوی در آحاد جامعه ایران اسلامی، موجی از تحرک و نشاط به ارمغان آورد که یک بار دیگر روح شهادت طلبی را در میان جامعه اسلامی در اذهان دوستان ایران اسلامی تداعی نمود.

در بخش دیگری از این نامه آمده است: رونمایی از کاپ قهرمانی در یادمان شهدای شلمچه توسط فرزندان گرانقدر شهدای مدافع حرم، تجدید میثاق مدیران و جامعه فوتبال در مسجد خرمشهر و اهدا نمونه ای از کاپ قهرمانی توسط یکی از مادران شهدا به موزه دفاع مقدس خرمشهر از افتخاراتی است که در کارنامه پر افتخار جنابعالی و همکارانتان در سازمان لیگ فوتبال ایران ثبت خواهد شد.

ضمن سپاس و قدردانی از همت و خدمات ارزشمند جنابعالی و همکاران محترمتان امید است با توکل به ساحت مقدس حضرت حق و استعانت از ارواح بلند شهدای گرانقدر اسلام و انقلاب اسلامی کماکان پیروز و موفق باشید.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان