کد خبر: 316132
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – باشگاه استقلال امروز از طریق سایت رسمی خود خبری مخابره کرد که نشان می دهد پرویز مظلومی قطعا برکنار خواهد شد.

به گزارش عصر اهواز؛ سایت باشگاه استقلال امروز پس از جلسه هیات مدیره در مطلبی نوشت: «در جلسه هیات مدیره استقلال چه گذشت؟/ به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال ظهر سه شنبه در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد . حاضران در این نشست ابتدا به بررسی عملکرد تیم استقلال در بازی های لیگ برتر و فینال جام حذفی پرداختند .اما در مهمترین بخش جلسه برنامه های منصوریان سرمربی پیشین نفت تهران برای حضور روی نیمکت آبی پوشان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد .قراراست ظهر فردا (چهارشنبه) نشست دیگری با رویکرد بررسی برنامه های دو گزینه دیگر سرمربیگری استقلال در وزارت ورزش و جوانان برگزار شود. به این ترتیب پس از جمع بندی نهایی اعضای هیات مدیره استقلال ،سرمربی جدید آبی پوشان پایتخت بعد از ظهر فردا (چهارشنبه) مشخص می شود و البته زمان اعلام نام مرد شماره یک نیمکت استقلال در فصل آینده متعاقبا مشخص خواهد شد.»
در این خبر استفاده از واژه «سرمربی جدید آبی پوشان پایتخت» نشان می دهد که قرار است سرمربی این تیم قطعا عوض شود. گرچه همه می دانند که مظلومی رفتنی است اما تا به حال مدیران استقلال ماجرای برکناری او را به طور رسمی اعلام نکرده اند. مظلومی که یک سال دیگر با استقلالی ها قرارداد دارد، باید جای خود را به سرمربی جدید بدهد.
۴۳ ۴۳منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان