کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 316126
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند عصر امروز سه شنبه در این آئین گفت: موضوع راه اندازی «پنجره واحد» در این سازمان به جهت پاسخ گویی و سیستم سازی جهت جذب، حفظ و راهبری روند مثبت و امیدوار کننده جذب سرمایه گذاری ها و بهره گیری از تجارب و دستاوردهای مشابه در داخل و خارج از کشور انجام شد.

محمدرضا معتمدی با بیان اینکه افتتاح مرکز خدمات سرمایه گذاری و پنجره واحد در تعاقب تکمیل این فرآیند انجام شده است، در تشریح وظایف مرکز خدمات سرمایه گذاری، که با حضور تمامی بخش های ذیربط سازمان اعم از نمایندگان گمرک، صنعت، محیط زیست، اداره ثبت شرکت ها، بازرگانی، شهرک های صنعتی، عمران و شهرسازی، حقوقی، اداره صدور مجوزها و غیره راه اندازی شد، افزود: تسهیل در امور و پرهیز از سرگردانی و مراجعات مکرر سرمایه گذار به بخش ها و اتاق های مختلف از جمله پیامدهای مثبت راه اندازی این مرکز به شمار می رود.

وی اضافه کرد: در این مرکز خدماتی همچون ثبت شرکت، صدور مجوزهای فعالیت سرمایه گذاری و بهره برداری، لحاظ معافیت ها، ارزش افزوده گمرکی تولید کنندگان، جانمایی زمین، عقد قرارداد سرمایه گذاری، صدور مجوزهای زیست محیطی، ارائه ضوابط و سایر خدمات مرتبط و مورد نیاز سرمایه گذار در یک فضا و محیط واحد ارائه می شود.

معتمدی تصریح کرد: پنجره واحد سرمایه گذاری با هدف تسهیل فرآیندها و سیستم خدمات سرمایه گذاری، تجمیع و یکپارچه سازی نرم افزارهای حوزه های مختلف به بهر برداری رسید.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به انجام  طراحی سیستم و تهیه نرم افزار مربوطه گفت: از این پس تمامی فرآیندها و رویه های خدمات سرمایه گذاری به صورت مکانیزاسیون انجام می شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان