کد خبر: 316123
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، هفته هفدهم مسابقات فوتبال لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور روز گذشته با رویارویی تیم‌های شاهین ماهشهر و برق شیراز در ورزشگاه حافظیه شیراز پیگیری شد.

این دیدار که برای هر دو تیم از حساسیت خاصی برخورد بود با برتری دو بر یک سپیدپوشان ماهشهری به اتمام رسید تا این تیم در آستانه صعود به لیگ دسته دوم قرار گیرد.

اعلام یک ضربه پنالتی مشکوک به سود تیم برق در دقیقه ۲۰ این فرصت را به نارنجی پوشان شیرازی داد تا به گل برسند اما بازی تهاجمی و جذاب شاگردان موسی قنواتی در تیم شاهین ماهشهر آنها را غافلگیر کرد.

حاصل بازی تهاجمی تیم ماهشهری موجب شد در دقایق ۳۰ و ۵۶ توسط مهدی پاداش و عباس قاسمی به دو گل برسند. در ادامه حملات دو تیم ثمری نداشت تا شاهینی ها با کسب این سه امتیاز حساس گام بلندی را برای صعود به لیگ دسته دوم باشگاههای کشور بردارند و با کسب ۳۳ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم قشقایی شیراز در جایگاه دوم قرار گیرند.

در دقایق پایانی بازی اعتراض گسترده تماشاگران برق به داور مسابقه و هواداران تیم شاهین باعث جنجال و درگیری شدید طرفداران دو تیم بر روی سکوها شد که بازی به مدت ۱۰ دقیقه از تب و تاب افتاد و باعث مجروح شدن دو هوادار تیم شاهین شد.

شاهین ماهشهر در هفته پایانی میزبان تیم ته جدولی خلیج فارس خونسرخ است.

به گزارش مهر، مرحله دوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور در سه گروه ۱۰ تیمی برگزار می‌شود که تیم های اول و دوم هر گروه به لیگ دسته دوم فوتبال ایران صعود می کنند. شاهین ماهشهر در گروه سوم این رقابت ها با تیم های قشقایی شیراز، خلیج فارس خونسرخ، پرسپولیس برازجان، ملی حفاری اهواز، نفتون مسجدسلیمان، شهرداری فیروزآباد، فریدکرج و پریز درود همگروه است.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان