کد خبر: 316058
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

استاندار استان اصفهان از کمبود سه هزار تخت بیمارستانی در سطح استان اصفهان خبر داد و گفت: ۳۰ درصد از تخت‌های بیمارستانی این استان به افراد غیربومی از شهرهایی چون کهکیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و لرستان، اختصاص یافته ‌است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه چهارمحال و بختیاری، رسول زرگرپور ۱۱ خردادماه در نشست شورای هماهنگی منطقه هفت دانشگاه‌های علوم پزشکی، با بیان این‌که طرح تحول سلامت یکی از طرح‌های بسیار مدرن، اثرگذار و بزرگ دولت تدبیر و امید است، اظهار کرد: با اجرای این طرح هزینه‌های پزشکی بیماران کاهش و به نظام دارویی کشور نظم و انضباط بخشیده‌ است.

زرگرپور در ادامه تحقق روند طرح تحول سلامت را حاکی از رعایت چند نکته بیان کرد و افزود: پایداربودن منابع یکی از عوامل مهم در اجرای روند این طرح است که شکست این پروژه در راستای کمبود منابع شکست بزرگی خواهد بود.

وی با اشاره به این‌که مردم احساس می‌کنند قسمت قابل توجهی از هزینه‌ها به پزشکان اختصاص یافته‌ است، خاطرنشان کرد: مسئولین در راستای افشای این حقیقت و صحت و کذب این موضوع مردم را آگاه و این موضوع را شفاف‌سازی کنند.

زرگرپور در ادامه افزود: به نظر می‌رسد خطاهای پزشکی در حال حاضر افزایش پیدا کرده است و از مسئولین خواهشمندم در این مورد شفاف‌سازی‌های لازم را ارئه دهند.

استاندار استان اصفهان در پایان پایداربودن منابع را از اصلی‌ترین دغدغه‌های مسئولین در روند پیش‌روی پروژه‌ها بیان کرد.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
انتشار یافته: ۱ | درصف انتظار: 0 | غیرقابل انتشار: 0
  1. خو از خوزستان براشون بفرستن مث آبهایی که دادن بشون

    0

    0


اخبار خوزستان