کد خبر: 315898
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – ایسنا نوشت: عضو هیات مدیره استقلال می‌گوید علیرضا منصوریان می‌تواند یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های هدایت این تیم باشد.

شاهرخ سبک دست در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از دیدار فینال جام حذفی چه بود، گفت: به هرحال ما نتیجه نگرفتیم و معتقدم که قبل از کشیده شدن کار به ضربات پنالتی باید بازی را تمام می‌کردیم. به هرحال همه بازیکنان استقلال سعی خود را کردند و روز ما نبود.
وی درباره جلسه هیات مدیره در رابطه با سرمربی فصل بعدی استقلال، گفت: هنوز برگزاری این جلسه قطعی نشده است. شاید هم در جلسه اصلا این مسئله مطرح نشود چراکه ما یک کمیته فنی با حضور آقایان معینی، کردنوری و پورحیدری داریم که آنها درباره این مسائل بحث می‌کنند و در نهایت نتیجه بررسی خود را به هیات مدیره ارائه می‌دهند.
عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که آیا منصوریان گزینه اصلی استقلال است، گفت: تا قبل از این بازی مذاکراتی با منصوریان نداشته‌ایم و الان هم کمیته فنی تصمیم گیری می‌کند که چه کسی سرمربی شود. البته این را هم بگویم که با توجه به سوابق منصوریان و اینکه او یک استقلالی است و استقلال خانه اوست، حتما یکی از گزینه‌های اصلی خواهد بود.
۴۳ ۴۳منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان