کد خبر: 315786
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، ظهر امروز دوشنبه با حضور فرماندار خرمشهر، ساکت مشاور سازمان لیگ فوتبال و برخی مسئولان محلی کاپ نمادین قهرمانی به موزه جنگ خرمشهر اهدا شد.

با اهدای این کاپ به همراه پیراهن های امضا شده، دستکش دروازه بانان و بازوبندهای دو کاپیتان و سوت و دو نمونه مدال از این مسابقه، نماد سازمان لیگ فوتبال، پرچم داوران، توپ امضا شده دو تیم غرفه ورزش در موزه خرمشهر، مرکز فرهنگی دفاع مقدس به طور رسمی افتتاح شد.

مشاور سازمان لیگ فوتبال در مراسم افتتاح اهدای کاپ قهرمانی اظهار کرد: و جود این غرفه ماهیت و اندیشه فوتبال، ارزش های دینی، انقلابی را به نمایش می گذارد.

محمدرضا ساکت با بیان اینکه برگزاری این فینال جام حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر، صحنه های زیبای بسیاری را در بر داشته است، افزود: رونمایی از کاپ قهرمانی در یادمان شلمچه، طراحی مدال به شکل پلاک، و خم شدن مسئولان در برابر فرزند شهید برای آویز کردن مدال یکی از زیباترین صحنه های عجین شده با ورزش بود.

وی بر خواسته دشمنان برای تسلط بر کشور از زمان جنگ تحمیلی تا کنون تاکید کرد و گفت: در زمان جنگ دشمنان بر دیوارها نوشتند آمدیم که بمانیم، اکنون نیز در پی ماندن و تسلط بر اندیشه و فرهنگ ما هستند.

وی در پایان بیان کرد: امروز باید جایگاه واقعی خرمشهر را به عنوان مسیر عملیاتی خود انتخاب کرده، پایداری، تلاش و جهاد برای آزادی داشته باشیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان