کد خبر: 315676
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – این بار نوبت هواداران پرسپولیس بود تا به دلیل قهرمان نشدن استقلال با هواداران این تیم در شبکه های مجازی شوخی کنند.

به گزارش عصر اهواز؛ پس از عدم کسب قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر هواداران استقلال در فضای مجازی لطیفه های زیادی را در این باره ساختند.آنها می گفتند پرسپولیس هیچ جامی را نبرده است در حالی که استقلال همچنان در جام حذفی مدعی است.

این اتفاق باعث شد تا شب گذشته و پس از ناکامی استقلالی ها در بالا بردن جام حذفی هواداران پرسپولیس مقابله به مثل کنند. آنها شب گذشته و پس از شکست استقلال مقابل ذوب آهن در فضای مجازی شوخی های زیادی را با هواداران این تیم انجام دادند. در یکی از این کری خوانی ها پرسپولیسی ها نوشته بودند:  “آقا الان وقتشه… استقلالی ها به خاطر قهرمانی ذوب آهن و قهرمان نشدن پرسپولیس در جام حذفی بریزید خیابون.”

پرسپولیسی ها نایب قهرمانی استقلال را بهانه کردند و به ستاره های روی پیراهن استقلال حمله کردند.آنها نوشتند: “به دلیل کسب مقام دوم در جام حذفی دو ستاره دیگر به پیراهن استقلال اضافه شد.”

بازیکنان و کادر فنی استقلال پس از قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ برتر گفتند از اینکه یک استقلال دیگر قهرمان لیگ شده است خوشحال هستند و فرقی بین این استقلال و آن استقلال وجود ندارد. پرسپولیسی ها این خوشحالی آبی ها را هم سوژه کردند و نوشتند: “پرویز مظلومی سرمربی استقلال در کنفرانس خبری بعد از بازی با ذوب آهن: خوشحالم که تیمی قهرمان شد که مانند استقلال در اسمش “الف” دارد!”


۲۵۶ ۴۱

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان