کد خبر: 315608
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – توقع هواداران این است که مسیر پیشروی استقلال، شکل دیگری طراحی شود.

به گزارش عصر اهواز؛ وقتی یک تیم شکست می خورد، سلسله اتفاقاتی دخیل است. به خاطر همین شکست استقلال مقابل ذوب آهن و یک فصل بد را نباید به حساب پرویز مظلومی گذاشت. او همچنان می گوید هدفش گرفتن سهمیه بود و به این هدف هم رسیده است. بی شک مدیرانی که برای مظلومی چنین شرطی گذاشته اند، کم مقصر نیستند. اما این مربی می تواند منکر آن شود که با عملکرد ضعیف استقلال دو جام را از دست داد؟ استقلال خواسته یا ناخواسته هم در لیگ مدعی بود و هم در حذفی. حالا چون مظلومی به هیات مدیره قول داده سهمیه آسیا می گیرد، نباید قهرمان شود و با بازی ضعیف، دو جام را از دست دهد؟
باید از این مربی پرسید؛ چطور شد که اینطور شد آقای مظلومی؟ چطور شد که استقلال با تلفیقی از جوان ها و با تجربه های خوب، نتوانست هیچ جامی به دست بیاورد؟ چرا استقلال در ابتدای فصل دو مدافع خوب جذب نکرد؟ آیا شکل تمرینات استقلال نسبت به گذشته تغییری کرد؟ آیا کادر فنی توانست انگیزه لازم را به بازیکنان بدهد؟ چرا مظلومی پیش از اینکه تمرکزش را روی تیم بگذارد، بیشتر به دنبال این بود که نیمکت فصل بعد استقلال را هم مال خود کند؟ اگر او اینقدر انگیزه داشت که بتواند استقلال را موفق کند، بی شک باشگاه دو دستی نیمکت را به مظلومی می سپرد ولی نکته اینجاست خود مظلومی کم انگیزه ترین آدم استقلال بود.او یک هفته قبل از بازی جای اینکه تمرینات را سفت بگیرد تا بازیکنان انگیزه داشته باشند، خودش با لباس شخصی در تمرین حاضر شد و بعد از ۵ دقیقه رفت! واقعا مربیگری در استقلال باید شغل دوم باشد؟ یا بازی با ذوب آهن اینقدر بازی ساده ای بود که مربی باید چنین رفتاری می کرد؟
در هر صورت، نمی توان سهم مدیران و باشگاه استقلال را هم نادیده گرفت. سه سال این سبک مدیریت در استقلال، چنین نتیجه ای داد. از شب گذشته استقلالی ها ناراحتند. می گویند حتی اگر استقلال مربی نداشت، شاید می توانست برنده باشد. اما به هر حال این اتفاق ها افتاده و توقع هواداران این است که مسیر پیشروی استقلال، شکل دیگری طراحی شود.

۲۵۲ ۴۳

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان