کد خبر: 315594
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – درحالی که باشگاه استقلال در اقدامی عجولانه رسانه ها را برای گل به خودی دانستن گل ذوب آهن محکوم کرد اما قانون چیز دیگری می گوید.

به گزارش عصر اهواز؛ گل ذوب آهن در بازی با استقلال در فینال جام حذفی حرف و حدیث های بسیاری داشت. توپی که اسماعیلی فر شوت کرد، به حنیف خورد و تغییر مسیر داد و خورد به تیر دروازه و در برگشت به دست رحمتی خورد و و تغییر مسیر داد و گل شد. استقلالی ها در کانال تلگرامی شان به رسانه ها تاختند که باید این گل به نام اسماعیلی فر نوشته شود. رضا غیاثی هم گفت گل را بازیکن ذوب آهن زده است . نوید مظفری درباره اش نظر صریحی نداشت و اعتقاد داشت باید درباره گل بیشتر تحقیق کند اما سعید مظفری زاده ، داور بازنشسته کشورمان درباره آن می گوید:«این گل یک گل به خودی است چون توپ برگشتی از برخورد با تیر دروازه با اشتباه محاسباتی دروازه بان وارد دروازه شد. این صحنه عین این می ماند که توپ برگشتی از برخورد به تیر به بدن یا پای مدافع برخورد کرده و وارد دروازه بشود. البته زننده رسمی گل بازیکنی هست که در گزارش داور به عنوان زننده گل ثبت شده است و اگر زمانی داور با بازبینی فیلم متوجه اشتباه در ثبت زننده گل شود می تواند آن را اصلاح نماید.

در مورد تبلیغ روی تور هم کاملا غیر قانونی است و فارغ از وجود ناظر و نماینده ، وظیفه داور مسابقه هست که اجازه استفاده از این تور و هر وسیله و یا مورد غیر قانونی را در زمین مسابقه ندهد . این مسئولیت متوجه اوست .

۴۱۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان