کد خبر: 315572
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیرعامل ذوب‌آهن می‌گوید به همراه یحیی گل‌محمدی فصل بعد هم در این تیم خواهد ماند.

به گزارش ایسنا، سعید آذری پس از قهرمانی تیمش در جام حذفی اظهار کرد: کسب این عنوان قهرمانی را به هواداران خونگرم خودمان و یحیی گل‌محمدی و همین طور پرسنل زحمت‌کش ذوب آهن تبریک می‌گویم. ذوب آهن در همه جای ایران طرفدار دارد و امروز دیدید که خیلی از ذوب‌آهنی‌ها هم ما را تشویق می‌کردند که من از همه آن‌ها ممنونم.

وی درباره اعتراضاتی که پیش از بازی داشت نیز گفت: ما همیشه سعی می‌کنیم مستند صحبت کنیم. شما دیدید که زمانی که مهدی رحمتی برای تمرین به زمین مسابقه رفت از نور زمین ایراد گرفت و کادر فنی این تیم هم ایراداتی را به زمین مسابقه داشتند.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در ادامه درباره تاریخ برگزاری فینال بازی‌ها هم گفت: سال قبل من به همراه یحیی گل‌محمدی و علیرضا منصوریان و همین طور آقای قنبرزاده به سازمان لیگ دعوت شدیم و با هم در یک نشست صمیمانه تاریخ فینال را مشخص کردیم اما امسال خودشان نشستند و تاریخ فینال را اعلام کردند. با این حال یکی بالا سر ما بود که می‌خواست ما قهرمان شویم و این اتفاق رخ داد.

آذری در پایان درباره اینکه آیا خودش و یحیی گل‌محمدی در ذوب آهن می‌مانند یا خیر گفت: همه می‌مانیم و نگران چیزی نباشید. ذوب آهن خانه من است و تا زمانی که من را بخواهند در خانه خودم می‌مانم و جایی نمی‌روم البته خواسته‌هایی دارم که همه آن‌ها فنی هستند. به طور مثال باید سه زمین تمرین و یک خوابگاه مجهز داشته باشیم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان