یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 315462
تاریخ انتشار: یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – حنیف عمران زاده به احتمال بسیار زیاد در فینال حذفی ، آخرین حضورش در استقلال را تجربه کرد و باز هم بدشانس بود!

به گزارش عصر اهواز؛ حنیف عمران زاده که در این چندسال حضورش در استقلال ، خیلی خوش شانس نبوده و هیچ وقت هم ستاره تیمش نشده در مسابقه ای که به احتمال بسیار زیاد ، آخرین حضورش در تیم بود ، در همان نیمه اول حسابی بدشانس بود. اینکه توپ اسماعیلی فر قبل از گل شدن باید به پای او بخورد یا هد تماشایی اش در دقیقه ۳۱ که باید گل می شد ، به تیر دروازه برخورد کرد ، تنها نشانه ای از بدشانسی های بازیکنی است که احتمالا هیچ یک از سه گزینه هدایت استقلال فصل بعد او را نمی خواهند و این فصل هم این قدر رابطه اش با مهدی رحمتی پر فراز و نشیب بوده که بعید است ، رحمتی برایش وساطت کند.

عمران زاده در این فصل و بعد از شکست سنگین در دربی ، چند هفته ای از تیم کنار گذاشته شد و حتی اگر اشتباهات مدافعان جانشینش نبود ، هیچ وقت فرصت بازی در جمع آبی ها را پیدا نمی کرد ، حالا در آخرین بازی فصلش با پیراهن استقلال ، خوش شانس هم نبود.

۴۱۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان