کد خبر: 315441
تاریخ انتشار: یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، دیدار دو تیم استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در فینال جام حذفی باشگاههای کشور ساعت ۲۱ امروز یکشنبه در ورزشگاه اروند خرمشهر برگزار خواهد شد. حاشیه های قبل از این بازی را در زیر می خوانید:

* با توجه به صحبت های صبح امروز گل محمدی در نشست خبری، هواداران استقلال تهران به شدت از گفته های او ناراحت بوده و او را مورد توهین قرار دادند. این در حالی است که پرویز مظلومی از سوی طرفداران استقلال مورد تشویق قرار گرفت.

* منصور پورحیدری از سوی هواداران مورد تشویق گرفت و آنها وی را اسطوره استقلال دانستند.

* حدود ۷۰۰ طرفدار ذوب آهن نیز در ورزشگاه حضور داشته و علیه کادر فنی و بازیکنان استقلال شعار داده و یحیی گل‌محمدی را مورد تشویق قرار دادند.

* بازار سیاره بلیت در ورزشگاه نفت و گاز اروندان وجود داشت و سودجویان بلیت این دیدار را ۵۰ هزار تومان به علاقه مندان می فروختند.

* داوران این  دیدار وارد زمین شده و نسبت به بخش هایی از زمین که ناهموار بود به مسئولین برگزاری مسابقه هشدار دادند. آنها بیشتر اعتراضشان به محوطه جریمه و نقطه پنالتی بود.

* تدابیر امنیتی شدیدی در ورزشگاه حاکم بود و ماموران انتظامی ورودی های طرفداران استقلال و ذوب آهن را جدا کرده بودند.

* اتوبوس حامل بازیکنان استقلال با اسکورت وارد ورزشگاه شده و ماموران اجازه نمی دادند که هواداران به اتوبوس حامل آبی پوشان نزدیک شوند.

* بهرام افشارزاده، پندار توفیقی، منصور پورحیدری و برخی از مسئولان ورزشی خرمشهر و آبادان در ورزشگاه حضور داشتند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان