کد خبر: 315367
تاریخ انتشار: یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

کشتی گیران داغستانی در روز دوم رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی روسیه شرکت نکردند.

به گزارش ایسنا، پس از جنجال داوری در دیدار اسماعیل موسکایف و ویکتور لبدوف کشتی گیران وزن ۵۷ کیلوگرم در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد روسیه، کشتی گیران داغستانی تهدید خود را برای عدم شرکت در این رقابت ها عملی کردند. بدین ترتیب دیروز و در روز دوم این رقابت ها، مسابقات اوزان ۶۱، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم بدون حضور کشتی گیران داغستانی برگزار شد.

در پایان مسابقات روز دوم این رقابت ها، در وزن ۶۱ کیلوگرم ایگور پونوماریف با پیروزی مقابل ویکتور راسادین به عنوان قهرمانی دست یافت و نورجان اسکرابین و داشا شاراستپانوف سوم شدند.

در وزن المپیکی ۸۶ کیلوگرم آنزور اوریشف مقابل الکساندر زلینکوف به برتری دست یافت و قهرمان شد در این وزن که عبدالرشید سعداله یف قهرمان روس ها، از کشتی گرفتن معاف بود. شامیل عبدالرحمن اف و ولادیسلاو والیف سوم شدند.

در وزن المپیکی ۱۲۵ کیلوگرم نیز، موحامزی ماگمدوف با شکست بخان دوکایف قهرمان شد، بالدان سیژیپوف و آنزور خزریف نفرات سوم این وزن بودند.

رقابت های کشتی آزاد قهرمانی روسیه از روز ۷ خردادماه در منطقه یاکوتیا در حال برگزاری است و امروز با مشخص شدن نفرات برتر اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم به پایان می‌رسد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان