کد خبر: 315344
تاریخ انتشار: یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرهنگ اکبر کروندی در گفتگو با مهر اظهار کرد: در پی گزارشات مردمی در خصوص حضور رفتگران مشکوک  شهرداری در محلات و کوچه ها بدون روپوش مخصوص کارگران شهرداری و با لباس شخصی، رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات فنی و پلیسی لازم و همچنین رصد دقیق موضوع ماموران پلیس اندیمشک متوجه حضور دو سارق سابقه دار با شگرد جدیدی تحت عنوان رفتگران شهرداری شدند که در کوچه ها و محلات خلوت و کم تردد مراجعه و با رصد تردد اهالی محله در فرصت مناسب اقدام به سرقت از منازل شهروندان می کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک تصریح کرد: با هماهنگی قضایی، سارقان سابقه دار توسط ماموران پلیس اندیمشک دستگیر و در تحقیقات فنی و پلیسی به بزه خود اعتراف و با تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

کروندی خواستار شد: از همه شهروندان درخواست دارم تا در مواجهه با افرادی که تحت هر عنوانی به درب منازل و مغازه ها مراجعه می کنند هوشیار بوده و حتما کارت شناسایی معتبر آنان را رؤیت و از ورود افراد غریبه و ناشناس به داخل محیط خانه و محل کار جلوگیری کنند. همچنین هر گونه فعالیت مشکوک  و درخواست های غیر معمول افراد غریبه را بلافاصله به سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان