کد خبر: 315297
تاریخ انتشار: یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رییس فدراسیون تنیس‌روی‌میز با بیان این‌که امیدوارم برگزاری مسابقات جایزه بزرگ تداوم داشته باشد، گفت: برگزاری چنین مسابقاتی علاوه بر افزایش سطح کیفی پینگ‌پنگ‌بازها، در بالابردن سطح انگیزشی آن‌ها نیز تاثیرگذار است.

مهرداد علی‌قارداشی در گفت‌وگو با سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، در خصوص برگزاری مسابقات جایزه بزرگ جام شهدای اروند در آبادان با حضور نفرات برتر کشور، اظهار کرد: این مسابقات در سطح بالایی برگزار شد و پینگ‌پنگ‌بازها از جمله نوشاد و نیما عالمیان و افشین نوروزی و همچنین کوچونگ از کره نیز در آن حضور داشتند و حضور همین بازیکن کره‌ای نیز در افزایش سطح این مسابقات تاثیرگذار بود.

وی بیان کرد: حضور برادران عالمیان در این رقابت‌ها که از قهرمانان ایران و پینگ‌پنگ‌بازها المپیکی کشورمان هستند، نشان از این بود که این مسابقات می‌تواند در سطح خوبی برگزار شود که به همین صورت هم شد. همچنین جا دارد در راستای برگزاری این رقابت‌ها از سازمان منطقه آزاد اروند، شرکت نفت، اداره ورزش و جوانان خوزستان و هیات‌های خوزستان و آبادان قدردانی کنم. همگی زحمت کشیدند تا مسابقات در سطح بالا و با تاثیرگذاری خوب برگزار شود.

رییس فدراسیون تنیس‌روی‌میز گفت: در این مسابقات با توجه به این‌که عنوان آن جایزه بزرگ بود، جوایز خوبی برای نفرات اول تا هشتم در نظر گرفته شده بود و حتی جوایز نفرات هفتم و هشتم نیز با هم متفاوت بود و پینگ‌پنگ‌بازها که برای کسب این عناوین تلاش می‌کردند، برای این‌که جایگاه هفتمی را هم به دست آورند و در یک پله بالاتر قرار بگیرند، با یکدیگر رقابت بالایی داشتتند. اولین دوره‌ای بود که چنین مسابقاتی برگزار می‌شد و امیدوارم تداوم داشته باشد.

وی افزود: حتی پس از مسابقات هم با نوشاد عالمیان صحبتی داشتم که او نیز ابراز امیدواری کرد که برگزاری چنین مسابقاتی تداوم داشته باشد. به هر حال قرار دادن چنین جوایزی برای پینگ‌پنگ‌بازها و حضورشان در این رقابت‌ها، علاوه بر این‌که در عملکرد آن‌ها تاثیرگذار است، سطح انگیزشی آن‌ها را نیز بالاتر خواهد برد.

وی خاطرنشان‌کرد: المپیکی‌های ایران برای داشتن عملکردی خوب در المپیک پیش‌رو با توجه به دو ماه فرصتی که دارند، نیاز به تلاش بیشتری دارند. نوشاد در مسابقات جایزه بزرگ آبادان برابر نیما شکست خورد و در جایگاه دوم قرار گرفت و این می‌طلبد با بررسی نواقص خود، علمکردش را برای حضور در المپیک بهتر کند. به نظرم با توجه به مسابقات و اردوهای برون‌مرزی که برای این پینگ‌پنگ‌بازها در نظر گرفته‌ایم، می‌توانند عملکرد خود را تا حد قابل توجهی بالا ببرند.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان