کد خبر: 315291
تاریخ انتشار: یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > فوتبال جهان – ایسنا نوشت:خامس رودریگس به سومین بازیکنی تبدیل شد که در فینال‌های اروپایی با نفرین کلمبیایی روبرو شده است.

خامس رودریگس به سومین بازیکن کلمبیایی بدل شد که بدون بازی کردن در فینال لیگ قهرمانان اروپا، جام قهرمانی را بدست آورده است.

رئال مادرید که شب گذشته (شنبه) موفق شد در ضربه‌های پنالتی، اتلتیکو مادرید را شکست داده و عنوان قهرمانی در اروپا را کسب کند، در ترکیبش خامس را نداشت. این بازیکن با اینکه دیدار پایانی لیگ قهرمانان اروپا ۱۲۰ دقیقه طول کشید، به زمین نیامد. زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال ترجیح داد از لوکاس واسکس، دنیلو و ایسکو به عنوان بازیکنان جانشین استفاده کند تا خامس در فینال به میدان نرود.

 

پیش از خامس نیز ادوین کنگو کلمبیایی در سال ۲۰۰۲ برای رئال مادرید به میدان نرفت اما این تیم قهرمان شد. ایوان کوردوبا، مدافع کلمبیایی اینتر نیز در سال ۲۰۱۰ در ترکیب این تیم به میدان نرفت اما نرآتزوری عنوان قهرمانی را کسب کرد.

خامس در فصل دوم حضورش در رئال مادرید زیاد موفق نبود. او که در سال ۲۰۱۴ از موناکو راهی رئال شده بود، در فصل نخست شرایط بهتری داشت اما به نظر می‌رسد در تابستان جاری مجبور به ترک سانتیاگو برنابئو شود.

 

۲۵۱ ۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان