کد خبر: 315260
تاریخ انتشار: یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

کاپیتان اتلتیکو مادرید باخت برابر رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا را ضربه ای بزرگ دانست و تیمش را مستحق این شکست ندانست.

به گزارش ایسنا و به نقل beIn Sport، اتلتیکو مادرید برای دومین بار طعم شکست برابر رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا را کشید تا ناکامی بزرگ لقب بگیرد.

شاگردان دیگو سیمئونه که دو فصل پیش هم در فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر رئال تن به شکست داده بودند، این بار در میلان به مصاف همشهری خود رفتند و در نهایت در ضربات پنالتی تن به شکست دادند تا نتوانند انتقام دو فصل پیش را از این تیم بگیرند.

گابی کاپیتان شایسته اتلتیکو مادرید از شکست دوباره برابر رئال بسیار ناراحت است و تیمش را شایسته بالا بردن جام می داند. او بعد از بازی گفت: از دست دادن جام قهرمانی ضربه بسیار سنگینی به ما و هواداران بود. مستحق شکست با چنین سناریویی نبودیم. بازی بسیار خوبی را برابر رئال به نمایش گذاشتیم و شایسته بالا بردن جام قهرمانی بودیم.

کاپیتان اتلتیکو مادرید ادامه داد: فرصت های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم. در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم اما در نیمه دوم بسیار خوب ظاهر شدیم و چندین بار صاحب موقعیت گلزنی شدیم. یک ضربه پنالتی را از دست دادیم. اگر آن توپ گل می شد، شرایط بسیار خوب می شد و با روحیه بهتری به بازی ادامه می دادیم. باید اعتراف کرد که در وقت های اضافی از نظر بدنی کم آوردیم. تلاش بسیار زیادی در ۹۰ دقیقه داشتیم و طبیعی بود که بازیکنان از نظر بدنی کم بیاورند. به هر حال این شکست را باید قبول کرد.

او در پایان سخنان خود گفت: بازیکنان اتلتیکو مادرید بسیار صبور هستند و ناامید نخواهند شد. با تلاش زیاد این شرایط را هم پشت سر می گذاریم و بار دیگر قوی و قدرتمند به اوج بر خواهیم گشت. برای آینده برنامه داریم و در پایان هم باید این قهرمانی را به باشگاه رئال مادرید، بازیکنان و هواداران این تیم تبریک بگویم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان