یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 315093
تاریخ انتشار: شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از حریت، فرمانده کل نیروهای مسلح ترکیه از حمله به تروریست های داعش در خاک سوریه خبر داد. به گفته وی، این حمله در پی شلیک ۶ راکت از سوی تروریست های مستقر داعش در خاک سوریه به سمت یک شهر مرزی ترکیه و دو پست نظامی صورت گرفته است.

در این گزارش آمده است: پنج دقیقه پس از شروع حمله، مواضع داعش چندین بار مورد حمله قرار گرفت که ۱۱ حمله از این تعداد توسط نیروهای ائتلاف صورت گرفته است.

بر اساس این بیانیه، ۱۰۴ تن از تروریست های داعش در این حملات تلافی جویانه کشته شده و همچنین تعداد چهار راکت انداز، یک خمپاره انداز و هفت ساختمان مورد استفاده توسط  داعش توسط ارتش ترکیه توقیف شده اند.

روز گذشته، تروریست های داعش با پرتاب شش راکت از داخل خاک سوریه به سمت ترکیه، منجر به زخمی شدن پنج تن از مرزنشینان این کشور شدند.

صبح امروز نیز سه موشک کاتیوشا از سوی تروریست های داعش، مستقر در منطقه باب در سوریه به سمت ترکیه شلیک شد که یکی از آنها به فضای سبز فرودگاه غازیان تپ اصابت کرد. هنوز گزارشی مبنی بر زخمی یا کشته شدن شهروندان ترکیه در پی این حادثه اعلام نشده است.

فرماندهی کل ارتش ترکیه، در بیانیه خود اعلام کرده که مواضع داعش در خاک سوریه توسط ۲۳۳ خمپاره، ۴۰ راکت و چهار تانک مورد حمله قرار گرفته اند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان