کد خبر: 315047
تاریخ انتشار: شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، سید فتح‌الله هاشم نژاد ظهر امروز شنبه در این آئین اظهار کرد: جمعیت هلال احمر اهواز از هفته هلال سال گذشته تا اردیبهشت ماه امسال برنامه های ابلاغی و ابتکاری زیادی از جمله طرح‌های نوروزی و چهار نوبت جشنواره خیریه غذا را در کارنامه خود ثبت کرده است.

وی افزود: برگزاری چندین مانور و دوره های آموزشی و همچنین اجرای طرح دادرس و برپایی دومین آزمون تعیین سطح امدادگران، نمونه های دیگری از اقدامات و فعالیت های اعضای جمعیت هلال احمر اهواز بوده است.

رئیس جمعیت هلال احمر اهواز با بیان اینکه امدادرسانی امدادگران در سیل اخیر خوزستان قابل ستایش بوده تصریح کرد: فعالیت های زیاد و چشمگیر اعضای هلال احمر این جمعیت باعث شد که جشنی با هدف تقدیر و تشکر از فعالان جمعیت هلال احمر اهواز برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه در این جشن که به مناسبت اعیاد شعبانیه برگزار شد، از ۱۴۰ نفر قدردانی شده بیان کرد: به ۸۸ نفر از فعالان لوح سپاس و به ۵۲ نفر از منتخبان تندیس اهدا شد که این تقدیر شدگان از بین داوطلبان، امدادگران و جوانان بودند.

هاشم نژاد عنوان کرد: در مراسم قدردانی از اعضای فعال، اعضای جدید شورای اجرای هلال احمر اهواز حضور دارند که شرکت کنندگان در مراسم را با تماشای برنامه های این جشن از جمله مولودی خوانی و طرح دستی همراهی کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر اهواز یادآور شد: از اهداف اصلی برگزاری این مراسم می توان به ایجاد انگیزه در سایر افراد در راستای انجام هرچه بهتر فعالیت ها و ارائه گزارشی از عملکرد هلال احمر اهواز در یک سال گذشته اشاره کرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان