کد خبر: 314896
تاریخ انتشار: شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ژوزه مورینیو حضور در منچستریونایتد را افتخار بزرگی برای خود دانست.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از سایت باشگاه منچستریونایتد، ژوزه مورینیو در نهایت امروز (جمعه) چهار روز بعد از اخراج لوئیس فان خال به صورت رسمی از سوی باشگاه منچستریونایتد به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد تا کارش را برای فصل جدید شروع کند.

ژوزه مورینیو در اولین مصاحبه خود به عنوان سرمربی منچستریونایتد گفت: افتخار بزرگی است که هدایت تیمی همچون منچستریونایتد را بر عهده گرفته‌ام. یونایتد باشگاه بزرگی در جهان و از محبوبیت بالایی برخوردار است. این باشگاه در سراسر جهان باشگاهی شناخته شده است و جذابیت و عشقی که در این باشگاه است با باشگاه‌های دیگر قابل مقایسه نیست. باید تاکید کنم که همیشه به اولدترافورد احساس خاصی داشتم و خودم را وابسته می دیدم. خاطرات خیلی خوبی از این ورزشگاه دارم و همیشه از رابطه خوبی که با هو‌اد‌ا‌ران منچستریونایتد داشتم لذت بردم. بی صبرانه منتظر شروع کارم به عنوان سرمربی منچستریونایتد هستم و امیدوارم که سال‌های خوبی در کنار هم داشته باشیم.

ژوزه مورینیو پرتغالی باید در اولین دیدار خود به عنوان سرمربی منچستریونایتد در اردوی چین برابر بورسیادورتموند به میدان برود و بعد از آن نیز با منچسترسیتی دیدار خواهد داشت که تقابل او و پپ گواردیولا می‌تواند جالب توجه باشد.

انتها‌ی‌ پیا‌ممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان