یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 314745
تاریخ انتشار: جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایذه، امرالله مردانی اظهار کرد: به دنبال گزارش مرکز تسهیلات زایمانی روستایی سوسن مبنی بر وخیم بودن حال عمومی مادر باردار در روستای دره زنگ بخش سوسن و صعب العبور بودن این روستا بلافاصله مرکز فوریتهای پزشکی شهرستان ایذه جهت انتقال این مادر باردار به ستاد بحران و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اطلاع داد.

وی افزود: با هماهنگی به عمل آمده و به علت دور دست بودن منطقه دره زنگ و نبود جاده در این منطقه، با اعزام سریع یک فروند بالگرد به منطقه مذکور، این مادر باردار ۳۷ ساله به بیمارستان ۱۵۵ تختخوابی شهرستان ایذه منتقل شد.

معاون بهداشتی شبکه و رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایذه خاطرنشان کرد: دره زنگ، روستای محل سکونت این مادر باردار از مناطق کوهستانی و صخره ای است و بالگرد به سختی در این منطقه به زمین نشست.

شایان ذکر است؛ وضعیت عمومی این مادر باردار مساعد اعلام شده و ظرف مدت چند ساعت آینده مرخص می شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان