کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 314661
تاریخ انتشار: جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم منیزیم فردوس گفت که تیمش در لیگ خیلی خوب ظاهر شد و قهرمانی حق این تیم بود.

شهداد مرتجی در گفت‌وگو با سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره فینال لیگ برتر هندبال اظهار داشت: بازی خیلی سنگینی بود. دو تیم تلاش زیادی برای پیروزی در این بازی و نهایتا برای قهرمانی کردند. در نهایت توانستیم بازی را به نفع خود به پایان برسانیم و قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کنیم و به حق خود برسیم.

او عملکرد بازیکنانش در این بازی را خوب ارزیابی کرد و افزود: بازیکنان تیم منیزیم در کل لیگ زحمت کشیدند و برخی از بازیکنان و ملی‌پوشان که مصدومیت داشتند و نیمکت‌نشین بودند، به بازی آمدند و خیلی خوب کار کردند. در کل بازیکنان بازی را مدیریت کردند و هم در دفاع و هم در دروازه‌ خیلی خوب ظاهر شدند.

مرتجی قهرمانی تیم خود را مدیون کار تیمی دانست و گفت: در مجموع قهرمانی خود را به دلیل کار تیمی خوب و کادر قوی و داشتن اسپانسری خوب که در شرایط بحرانی تیم را همراهی کرد و همچنین حمایت تماشاگران فردوسی می‌دانم.

وی در مورد سطح کمی و کیفی مسابقات نیز بیان کرد: سطح کیفی مسابقات لیگ برتر این دوره خیلی خوب بود. فقط به سبب برگزاری مسابقات آسیایی و انتخابی المپیک، لیگ خیلی طولانی شد که امیدواریم در سال آینده با تدابیری که فدراسیون اندیشیده، زمان برگزاری مسابقات کوتاه‌تر شود تا کیفیت لیگ از این هم بهتر شود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان