کد خبر: 314578
تاریخ انتشار: جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > دیگر ورزشها – اصل خبر این بود؛ نواب نصیرشلال مصدوم شد و شاید المپیک را از دست بدهد.

به گزارش عصر اهواز؛هفته قبل بود که خبر به گوش اهالی رسانه رسید اما کمتر کسی فکرش را می‌کرد که مصدومیت خیلی جدی باشد. 
مرد نقره‌ای المپیک لندن قبل از اعزام تیم ملی وزنه‌‌برداری به اردوی اردبیل، به توصیه تیم پزشکی، آمپول به ناحیه آسیب‌دیده‌‌اش زده تا درد کهنه‌‌اش حداقل تا بعد از بازی‌های المپیک او را آزار ندهد اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه نواب نه تنها شاید به مسابقات جام فجر نرسد احتمالاً المپیک ریو را هم از دست خواهد داد. 
نصیرشلال شب قبل به تهران بازگشت تا زیر نظر کمیته پزشکی فدراسیون وزنه‌‌برداری پروسه درمانی‌‌اش را بگذراند. هنوز چیزی مشخص نیست و پس از انجام معاینات مشخص می‌شود که نواب به مسابقات می‌رسد یا اینکه باید با مسابقات المپیک خداحافظی کند؟ خود نواب در این مورد می‌گوید: «این هم از بدشانسی من است. قبلاً کمرم درد گرفته بود و اصلاً فکر نمی‌کردم این آسیب‌دیدگی جدی شود. با تشدید دردم آمپول زدم تا با دردم مدارا کنم. داشتم خودم را برای جام فجر آماده می‌کردم که متأسفانه این اتفاق برایم افتاد.»
او در واکنش به این سؤال که آیا ممکن است به خاطر مصدومیت المپیک را از دست بدهد: «خدا نکند این اتفاق بیفتد. فعلاً به تهران آمده‌ام و دارم فیزیوتراپی می‌کنم. امیدوارم اتفاق بدی نیفتد و بتوانم هم در جام فجر شرکت کنم و هم خودم را برای المپیک آماده کنم. باید منتظر نظر پزشکان بمانم تا ببینم چه اتفاقی می‌افتد.»
نواب درباره اینکه اگر به المپیک نرسد، چه واکنشی از خودش نشان خواهد داد هم گفت: «اصلاً نمی‌خواهم به این موضوع فکر کنم. فعلاً هدفم فقط درمان است و درمان. باید خوب روی این موضوع تمرکز کنم. خودم امید زیادی دارم و هرگز دوست ندارم به کابوسی که گریبان خیلی از ورزشکاران را گرفته است، فکر کنم. من تلاش زیادی برای این روزها کرده‌ام و دوست ندارم به همین راحتی‌ها فرصت را از دست بدهم.» 

 

۲۵۱ ۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان