یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 314534
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

۳ بازیکن دعوت نشده فرانسه به یورو ۲۰۱۶ این فصل با زدن ۸۱ گل در رده باشگاهی فصل درخشانی داشتند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سان، یورو ۲۰۱۶ چندی دیگر در کشور فرانسه برگزار می شود و این در حالی است که دیدیه دشان، سرمربی این تیم در اقدامی جالب سه مهاجم گلزن این تیم را برای این رقابت ها دعوت نکرده است.

کریم بنزما که به دلیل مسائل غیراخلاقی از تیم کنار گذاشته شد، در کنار الکساندر لاکازت، مهاجم لیون و کوین گامیرو، ستاره این فصل سویا در این فصل درخشش خیلی خوبی داشتند ولی هر سه از حضور در تیم ملی کشورشان برای یورو ۲۰۱۶ خط خوردند.

این سه مهاجم فرانسوی در این فصل ۸۱ گل برای تیم های باشگاهی‌شان به ثمر رساندند و عدم حضور آنها در یورو در صورت قهرمان نشدن فرانسوی ها می تواند برای دشان گران تمام شود. در این بین بنزما نمی تواند گله ای از دشان داشته باشد و فشارهایی که روی دشان بود، باعث شد تا این بازیکن که امسال بهترین عملکرد گلزنی خود را در رئال داشت، از تیم ملی کشورش دور بماند ولی قطعا خط قرمز کشیدن روی نام کوین گامیرو و لاکازت می تواند تبعات زیادی برای دشان داشته باشد.

لاکازات این فصل برای لیون موفق شد ۲۳ گل به ثمر برساند و کوین گامیرو نیز که در لیگ اروپا یکی از دلایل اصلی قهرمانی سویا بود موفق شد، ۲۹ گل در تمامی رقابت ها به ثمر برساند.

از طرفی درخشش آنتونی مارسیال در منچستریونایتد و آنتوان گریزمان در اتلتیکومادرید باعث شده است تا به نوعی آرایش خط حمله فرانسه در یورو ۲۰۱۶ مشخص شود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان