کد خبر: 314520
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پزشک تیم ملی والیبال گفت: به عنوان یکی آدم غیر فنی واقعا به صعود به المپیک خوش‌بین هستم.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به توکیو، سیامک افروزی درباره وضعیت و شرایط اردوها در ژاپن گفت: بعد از اردوی فرانسه متاسفانه دو مصدوم داشتیم. قائمی از ناحیه مچ پا و محمودی از ناحیه کمر آسیب دیده بودند که قائمی چند روز بعد و از ایران توانست تمرینات کامل را انجام دهد و محمودی هم بعد از بازی با چین به ما اضافه شد.

وی افزود: خوشبختانه در بازی با لهستان همه ۱۶ نفر صحیح و سالم بودند و خدا را شکر الان مشکلی از لحاظ مصدومیت نداریم.

پزشک تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: به هر حال از لحاظ فنی والیبال نظری نمی دهم و سعی می کنم در امور فنی دخالت نکنم اما به عنوان یک آدم غیر فنی خوشبین هستم که بتوانیم به المپیک صعود کنیم و این رویای ۵۲ ساله ای که همه دوستداران والیبال دارند را محقق کنیم. روحیه بازیکنان خیلی خوب است و امیدوارم همه عوامل و بازیکنان دست به دست هم بدهند تا والیبال موفق باشد.

افروزی با قدردانی از حمایت های مردم یادآور شد: از مردم می خواهم که برای تیم انرژی مثبت بفرستند و برای بازیکنان دعا کنند. بدانند بازیکنان آن چه در توان دارند ارائه می دهند و حتی فراتر از توان خود تلاش می کنند. به عنوان کسی که بحث درمان بازیکنان را دنبال می کند، شاهد هستم که آن ها با درد زیاد تلاش می کنند تا به بازی برسند و مردم را خوشحال کنند. این که می گویند هدف خوشحالی مردم است حرفی کلیشه ای نیست.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان