کد خبر: 314441
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی بر لهستان و در آستانه مسابقات انتخابی المپیک گفت: مهم این است که می دانیم چه کاری باید انجام دهیم و آن را به درستی انجام خواهیم داد.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا از ژاپن، خوان سیچلو مربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی بر لهستان و در آستانه مسابقات انتخابی المپیک اظهار کرد: چیزی که مهم است این که ما خیلی خوب با لهستان بازی کردیم و در یک دیدار دوستانه تیم قدرتمندی را شکست دادیم. از نظر من نتیجه مسابقه با لهستان خیلی مهم نیست.

وی افزود: درگیری های زیادی تا پایان مسابقات داریم. باید تیم را آماده نگهداریم و برای بازی های مختلف و شرایط حساس و حتی آسیب دیدگی ها برنامه داشته باشیم. می توانیم کار را با قدرت ادامه دهیم اما باید در گام نخست با استرالیا بازی خوبی داشته باشیم.

سیچلو با اشاره به حساسیت مسابقات انتخابی المپیک خاطرنشان کرد: تمرکز زیادی روی بازی ها داریم. باید بدانیم چکار انجام می دهیم و آن چه لازم است را اجرا کنیم. فکر می کنم تیم ایران شرایط خوبی دارد و می توانیم بازی های خیلی خوب و سطح بالایی را به نمایش بگذاریم. خوشحالم که می توانیم به پیروزی های تیم ملی امیدوار باشیم.

مربی آرژانتینی تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: از بازیکنانم می خواهم که با تمرکز بالا و تلاش بیشتری تمرین کنند و تا پایان مسابقات انگیزه خود را از دست ندهند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان