یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 314427
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیر امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از بازدید کارشناسان ارشد شرکت کنسرسیومی ایتالیایی از زمین بیمارستان ۲۰۰۰ تختخوابی در اهواز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، دکتر عطاء‌الله غدیری اظهار کرد: کارشناسان ارشد شرکت کنسرسیومی ایتالیایی که در هفته گذشته تفاهم‌نامه‌ای را با دانشگاه به منظور ساخت و تجهیز بیمارستان ۲۰۰۰ تختخوابی در اهواز منعقد کرده بودند، روز دوشنبه (۳ خردادماه) به اهواز سفر کردند تا نخستین بازدید میدانی خود را از محل احداث این بیمارستان داشته باشند.

وی افزود: در این بازدید که به همراه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز انجام شد، کارشناسان مربوطه از زمین اختصاص داده شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برای ساخت بیمارستان ۲۰۰۰ تختخوابی بازدید کردند.

مدیر امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان این‌که اعتبار ساخت و تجهیز این بیمارستان از سوی شرکت ایتالیایی به صورت فاینانس تامین می‌شود، گفت: طبق مفاد این تفاهم‌نامه، ۸۵ درصد هزینه‌های مورد نیاز برای ساخت و تجهیز بیمارستان توسط شرکت ایتالیایی تامین می‌شود و دانشگاه علاوه بر پرداخت بقیه هزینه، هزینه‌کرد کامل انجام شده را نیز پس از ساخت به صورت اقساط بازپرداخت خواهد کرد.

وی با اشاره به این‌که دانشگاه با هدف ساخت بیمارستانی در سطح استانداردهای جهانی و بهره‌گیری از به‌روزترین تجهیزات اقدام به عقد این تفاهم‌نامه کرده است، اظهار کرد: ساخت بیمارستان ۲۰۰۰ تختخوابی در اهواز یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های عمرانی –درمانی است که در کل کشور انجام خواهد شد.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ادامه داد: تفاهم‌نامه ساخت بیمارستان ۲۰۰۰ تختخوابی در اهواز ۲۶ اردیبهشت ماه امسال به امضاء شرکت ایتالیایی و دانشگاه رسیده است و پس از بازدید کارشناسان این شرکت، آزمایش‌های ژئوتکنیکال بر روی خاک و موقعیت جغرافیایی انتخاب شده، انجام خواهد شد تا در سه هفته آینده پس از تایید نهایی آزمایش‌های لازم، بر اساس داده‌های ارائه شده توسط کارشناسان فنی و درمانی دانشگاه در خصوص مشخصات بیمارستان، طراحی بیمارستان انجام شود.

وی گفت: در نهایت در مدت زمان سه ماه پس از تاریخ انعقاد تفاهم‌نامه، قرارداد ساخت و تجهیز بیمارستان تنظیم و به امضای طرفین می‌رسد.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان