یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 314299
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۳:۳۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

با شکست ذوب‌آهن برابر العین در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، ایران هم به جمع کشورهایی پیوست که در مرحله یک‌چهارم نهایی این مسابقات، نماینده‌ای ندارند.

به گزارش ایسنا، مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به پایان می‌رسد و چهره هر هشت تیم راه یافته به مرحله بعدی مشخص شد. نکته قابل تامل، غیبت نمایندگان باشگاهی ایران، ژاپن، عربستان سعودی و استرالیا در جمع هشت تیم برتر قاره کهن است.

بهترین حضور؛ چین و کره‌جنوبی و امارات

فوتبال کره‌جنوبی و چین در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دو نماینده دارند. شانگهای و شاندونگ لیوننگ از چین و چونبوک متورز و اف.سی سئول از کره‌جنوبی به جمع هشت تیم برتر آسیا راه یافته‌اند. تنها کشوری که می‌تواند به این آمار دست یابد، امارات است. النصر امارات، دیروز (سه‌شنبه) با برتری برابر تراکتورسازی ایران به مرحله بعدی صعود کرد و العین هم با برتری برابر ذوب‌آهن به مرحله بعدی رقابت‌ها راه یافت.

صعود کرده‌ها

تیم‌های چونبوک موتورز و اف.سی سئول کره‌جنوبی، شانگهای و شاندونگ لیوننگ چین، النصر و العین امارات، لوکوموتیو ازبکستان و الجیش قطر به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافته‌اند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان