کد خبر: 314215
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برگزاری فینال جام حذفی در خرمشهر ۲ جنبه دارد که البته جنبه های مثبت آن زیاد است.

به گزارش ایسنا به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، منصور قنبرزاده بیان کرد: اگر خرمشهر را بعد از جنگ نساخته ایم، زیرساخت های این شهر در حالت شیبه جنگ قراردارد. آب آن مشکل دارد. اگر متولیان و مسئولان کشور توصیه امام راحل را درباره این شهر هنوز نتوانسته اند اجرا کنند و خرمشهر هنوز در فقر و مشکلات عدیده بسر می‌برد، شاید فوتبال بتواند به نوعی با زبان گویای خود و با توجه به اینکه ۴۰ میلیون نفر بیننده و هوادران بیشماری در کشور دارد به نوعی این مشکلات را به گوش مسئولان برساند.

قنبرزاده افزود: این رویداد می‌تواند مسئولین کشور را به تفکر وادار کند تا به فکر بازسازی خرمشهر باشند.

وی بیان کرد: درست است که زیر ساخت های خرمشهر بعد از مدت‌ها هنوز محدود است اما باید دید چه کسی این محدودیت ها را بوجود آورده است.

عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران تاکید کرد: دو تیم فینالیست استقلال و ذوب آهن نیز به کمبود امکانات در خرمشهر اذعان کرده‌اند و به نوعی صحبت هایشان درست است اما خوشحال هستیم که جامعه فوتبال افکار عمومی را برای کمک به این شهر سوق می‌دهد و شاید این سرآغازی باشد برای رسیدن به بازسازی خرمشهر.

این مقام مسئول گفت: یادمان نرود که جام حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر است و این حداقل کاری است که جامعه فوتبال برای ادای دین به خرمشهر، شهدای خرمشهر، شهدای عملیات بیت المقدس، شهدای خوزستان و شهدای ۸ سال دفاع مقدس می‌توانست انجام دهد.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان