کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 314178
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

نایب قهرمان وزنه برداری جهان گفت: من با کسی اختلافی ندارم و اینکه تمرین‌هایم را به صورت شخصی جلو می برم با هماهنگی فدراسیون بوده است.

به گزارش ایسنا، کیانوش رستمی در حاشیه مراسم به اهتزاز درآمدن پرچم امام رضا (ع) در محل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که در المپیک ریو چه کسی قرار است برای او وزنه انتخاب کند؟ گفت: تا آن زمان اتفاقات قشنگی می‌افتد. من سعی می‌کنم تا آن موقع به این مسائل فکر نکنم و هر چیزی که خیر است اتفاق می‌افتد. سعی من بر این است پرچم ایران را به اهتزاز درآورم و برای این کار نیز ریاضتش را می‌کشم.

او درباره کسب مدال در المپیک گفت: کار واقعا سخت است. همه در المپیک برای کسب مدال شرکت می‌کنند. استرسش زیاد است البته من استرسی ندارم.

رستمی در پاسخ به این پرسش که چه اختلافی با سجاد انوشیروانی دارد تصریح کرد: من هیچ اختلافی با کسی ندارم مهم این است که تمرین‌هایم را به بهترین نحو انجام دهم. این که به صورت شخصی تمرین کنم را با کادر فنی و فدراسیون هماهنگ کرده‌ام و آن‌ها نیز با خواسته من موافقت کردند.

او ادامه داد: من در کنار ملی‌پوشان هستم اما با تمرین‌های شخصی خود جلو می‌روم. مهم‌ این است که بتوانم به بهترین نحو تمرین کنم و مطابق علم روز دنیا تمرین کنم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان