یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 314145
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

نایب قهرمان المپیک گفت: در مورد اینکه تزریق دوم را هم انجام دهم باید تصمیم‌گیری کنم اما چون خطرناک است تقریبا نظرها به سمت نزدن است.

نواب نصیرشلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت آسیب دیدگی‌اش در آستانه حضور در جام فجر که دومین رقابت گزینشی المپیک برای این وزنه‌بردار محسوب می‌شود، بیان کرد: هنوز پزشکان نظر قطعی نداده‌اند. با دکتر نوروزی و یکی دو ارتوپد صحبت کرده‌ایم. کارهای فیزیوتراپی‌ام را نیز زیر نظر دکتر نوروزی انجام می‌دهم تا نظر نهایی را اعلام کنند.

او ادامه داد: نظرها بر این است که تزریق دوم در کمرم را انجام دهم اما این کار خطرناک است زیرا امکان دارد درد را ساکت کند اما وقتی من فشار بیاورم تاثیر مخرب بگذارد. حتی پزشک هم گفت ممکن است پاهایم بی‌حس شود. آن زمان مسئولیت این با چه کسی است؟ از این رو فکر می‌کنم چون آسیب آن زیاد است نظرها به سمت نزدن باشد. با این حال باید دید چطور می‌شود. نظر سرمربی تیم ملی و کادر پزشکی هم مهم است. البته تصمیم نهایی را باید خودم بگیرم. در نهایت پس از رسیدن به یک جمع‌بندی طی دو روز آینده تصمیم خواهیم گرفت.

نایب قهرمان المپیک با ابراز ناراحتی از آسیب دیدگی‌اش گفت: هنوز نتوانسته‌ام به طور کامل این اتفاق را هضم کنم و نسبت به آن واکنش نشان دهم. واقعا در شوک هستم. اول باید در مورد اینکه بخواهم تزریق دوم را انجام دهم تصمیم بگیرم و بعد به فکر این باشم که در جام فجر شرکت کنم یا خیر.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان