یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 314035
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

‌استاندار لرستان گفت: ۱۱ درصد روان‌آب کشور به استان اختصاص دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، هوشنگ بازوند در جمع خبرنگاران، افزود: لرستان آب بسیاری از استان‎ها را تامین می‌کند، ولی قادر نیستیم حقابه زیست محیطی سدهایی که از آب لرستان استفاده می‎کنند را آزاد کنیم.

وی اظهار کرد: برای این موضوع پیگیری‌هایی از طریق قوه قضائیه انجام شده و توقع داریم این استان‌ها حق آبه زیست محیطی لرستان را رها کنند و ‌از طرفی محیط زیست استان نیز باید روی گرفتن این حق ایستادگی کند.

استاندار لرستان تصریح کرد: بیش از ۱۰۰ هزار حلقه چاه غیرمجاز و یک و نیم برابر این تعداد چاه غیرمجاز در کشور وجود دارد که هیچ کنترلی بر روی برداشت‌ها آن‌ها نیست و اگر برای برداشت از سفره آب‌های زیرزمینی چاره‌ای اندیشیده نشود، در آینده شاهد وقوع یک زلزله خاموش خواهیم بود.

بازوند با اشاره به روان‌آب‌های استان، اضافه کرد: استان لرستان از نظر روان آب وضعیت مطلوبی دارد، اما سود آن بیشتر به نفع کشور است، چون ۴۰ درصد از روان‌ آب‌ها در حوضه دز و ۶۰ درصد در حوضه کرخه به دلیل شیب زیاد خیلی زود از استان خارج ‌و به استان‌های دیگر ازجمله خوزستان وارد می‌شود.

وی افزود: لرستان در سال‌های تر ۱۲ میلیارد مترمکعب روان آب تولید می‌کند به‌طوری‌که ۱۱ درصد روان‌آب کشور به استان لرستان اختصاص دارد.

استاندار لرستان ادامه داد: ۱۶ سد در استان در حال ساخت است و طی دو سال اخیر با افتتاح سه سد در لرستان ظرفیت ذخیره آب به ۲۰۰ میلیون مترمکعب رسید.

بازوند گفت: سد رودبار در استان لرستان ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد‌ و پیش‌بینی می‌شود تا اواخر امسال یا اوایل سال آینده افتتاح شود.

وی افزود: سرانه جنگل‌های کشور روزبه‌روز در حال کاهش است، به‌طوری‌که سرانه جنگل‌های کشور حدود هفت هکتار کمتر از سرانه جهانی است.

استاندار اضافه کرد: سالانه ۲ هزار و ۶۰۰ هتکار از جنگل‌ها و مراتع استان لرستان به دلیل آتش‌سوزی از بین می‌رود که علت بروز حدود ۸۰ درصد این آتش‌سوزی‌ها عوامل انسانی است که برای رفع این مشکل نیازمند فرهنگ‌سازی هستیم.

بازوند گفت: سالانه ۵۷۰ هزار تن پلاستیک در کشور تولید می‌شود که درصد قابل‌توجهی از آن به زباله تبدیل و مشکلات جدی را برای محیط‌زیست ایجاد می‌کند.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان