یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 314024
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

معاون عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران گفت: تلاشگران عرصه صنعت حفاری در شرکت ملی حفاری ایران در دو ماه نخست سال جاری موفق به حفاری و تکمیل ۳۰ حلقه چاه نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور شدند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، حمیدرضا خوشایند با اعلام این خبر اظهار کرد: از این تعداد چاه ۱۵ حلقه چاه از نوع توسعه‌ای – توصیفی و ۱۵ حلقه تعمیری – تکمیلی بوده است.

وی افزود: از این چاه‌ها ۱۷ حلقه در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، دو حلقه در شرکت نفت فلات قاره، ۹ حلقه در پروژه‌های مربوط به شرکت مهندسی و توسعه نفت و دو حلقه در قالب پروژه‌ای حفاری شد.

خوشایند با بیان این‌که در این مدت ۷۵ دستگاه حفاری خشکی و دریایی شرکت در مدار عملیات قرار داشته است، گفت: متراژ حفاری از ابتدای فروردین تا پایان اردیبهشت‌ماه امسال ۵۳ هزار و ۶۶۹ متر به ثبت رسید.

وی خاطرنشان کرد: از متراژ حفاری انجام‌شده ۱۷ هزار و ۲۶۳ متر مربوط به پروژه‌های کلید در دست است که از صفر تا ۱۰۰ عملیات اجرایی حفاری این پروژه‌ها بر عهده شرکت ملی حفاری ایران بوده است.

خوشایند در خصوص جلوافتادگی در عملیات حفاری که در نتیجه تعامل میان واحد متقاضی و شرکت ملی حفاری و بهره‌گیری از روش‌های نوین حفاری محقق می‌شود، عنوان کرد: در ۲ ماهه امسال، حفاری ۵ حلقه چاه ۷۴ روز زودتر از برنامه تعریف‌شده شرکت‌های متقاضی انجام شد.

معاون عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران به راه‌اندازی دکل جدید ۹۵ فتح در روزهای اخیر در حوزه مناطق نفتخیز جنوب اشاره و خاطرنشان کرد: در سال جاری دستگاه‌های حفاری خشکی سنگین ۷۲ و ۷۳ فتح و دکل فوق سنگین خشکی ۳۰ فتح که با استفاده از منابع داخلی و خارجی ساخته‌شده نیز به ناوگان شرکت افزوده می‌شود.

وی در خصوص راه‌اندازی دکل دریایی مورب که در یارد تعمیرات شرکت، بازسازی و به موقعیت عملیاتی در سکوی ابوذر در آب‌های خلیج فارس انتقال یافته است، گفت: این دکل در حال اثبات در این موقعیت است و به زودی عملیاتی خواهد شد.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان