یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 314013
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، نفیس ترین قرآن جهان اسلام با کاغذهای دست ساز مورد نگارش قرار گرفت که پس از زرافشان شدن با رنگ طلا، کتابت آن انجام شد.

ویژگیهای فنی بارزی برای این مصحف شریف یاد شده است که از جمله؛ طراحی پشت تمامی صفحات با نقوش اسلیمی ایرانی، نگارش خط ثلث در عرض یک سانت و سه میل،نگارش و اعراب گذاری با تائید آیت الله العظمی صافی،طراحی ۱۷۵ تذهیب اختصاصی برای هر صفحه و طراحی جلد نقره و حک ۱۲۰ اسم اعظم خداوند بر روی جلد می‌توان اشاره کرد.

همچنین مدت زمان خطاطی این اثر ماندگار ۷ سال به طول انجامیده و بیش از ۱۴۰۰ نگین برلیان در جلد این مصحف شریف بکار رفته است.

از اساتید خالق این اثر فاخر دینی می توان به استاد قادران(قلم زنی)، استادمحمدعلی ساعی(قلم زنی)،استاد صادق زاده(تذهیب)، استاد ماهرویی(خطاط) اشاره کرد.مسئولیت این پروژه عظیم مذهبی هنری نیز بر عهده رسول معتمدی بوده است.

 قرار است مراسم رونمایی از این اثر نفیس در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم صورت و پس از رونمایی در معرض دید عموم قرار گیرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان