یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 313969
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرهنگ علی پاکدل در گفتگو با مهر اظهار داشت: مقارن با ساعت ۱۵ و ۴۵ دقیقه امروز، سه سارق نقاب‌دار به خزانه بانک ملت واقع در محل طالقانی شرقی بجنورد حمله کردند اما با هوشیاری نگهبان و کارکنان این بانک ناکام ماندند.

پاکدل افزود: به‌محض ورود، سارقان با نگهبان بانک روبرو و درگیر می‌شوند، در این زمان دو کارمند بانک که داخل خزانه بانک بوده‌اند، درب خزانه را قفل و با پلیس تماس می‌گیرند.

وی تصریح کرد: سارقان پس از اطلاع یافتن از تماس کارمند بانک با پلیس، راهی جز فرار نمی‌بینند و به‌سرعت با خودروی خود از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی بجنورد خاطرنشان کرد: مأموران پلیس پس از اطلاع یافتن از این ماجرا، کمتر از سه دقیقه در محل بانک حاضر شدند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: طی این درگیری نگهبان بانک از ناحیه صورت دچار مصدومیت شد.

وی بابیان اینکه از این بانک هیچ‌گونه سرقتی به عمل نیامد است، گفت: مأموران پلیس پس از مشاهده دوربین‌های اطراف بانک، در تلاش برای دستگیری این سه سارق نقاب‌دار هستند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان