کد خبر: 313947
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرپرست تیم ملی والیبال ایران در آستانه مسابقه دوستانه با لهستان از شرایط کمپ تمرینی در کشور ژاپن ابراز رضایت کرد.

به گزارش ایسنا، امیر خوشخبر سرپرست تیم ملی ایران در حاشیه اردوی تدارکاتی در توکیو درباره برگزاری دیدار دوستانه با لهستان اظهار کرد: ما طبق درخواستی که از تیم لهستان داشتیم خواستیم با توجه به اینکه زودتر به ژاپن می آیند، با آن ها یک مسابقه دوستانه برگزار کنیم و شرایط تیم خود را در بازی های سخت بسنجیم. خوشبختانه توافق کردند. بر همین اسا ما ظهار فردا( چهارشنبه) عازم شهر محل اقامت این تیم می شویم تا یک بازی دوستانه خوب داشته باشیم. و ساعت ۵ بعد از ظهر به وقت محلی با این تیم مسابقه می دهیم.

وی افزود: لهستان رزومه کاملا مشخصی دارد و تمام افتخارات دنیا را قبلا کسب کرده است. بازی با این تیم می تواند کاملاً ما را تحت فشار قرار می دهد. بعد از این مسابقه به توکیو برمی گردیم و روز پنج شنبه در محل اقامت تیم های حاضر در انتخابی المپیک پذیرش می شویم تا انشالله با تمام توان و شرایط ایده آل مسابقات را شروع کنیم.

سرپرست تیم ملی خاطرنشان کرد: ما استرس سه چیز را داشتیم. هتل، سالن و شرایط تیمی خوب که هر سه مورد در اینجا فرآهم شد. سالن بسیار خوبی برای ما ایجاد شده است و هیچ کم و کاستی نیست. یکساعت از سالن تا هتل برای ما راه است. امکانات سالن و هتل آنقدر خوب است که این مسافت بازیکنان را اذیت نمی کند در این هفت روز کمپ خوبی را در ژاپن داشتیم. امیدوارم در این مدت از نظر تنظیم خواب، شب و روز و تغذیه به شرایط ایده آل برسیم و حضور مقتدرانه ای در مسابقات داشته باشیم.

بنا بر این گزارش تیم ملی ایران در آخرین گام از آماده سازی قبل از مسابقات انتخابی المپیک فردا (چهارشنبه) از ساعت ۱۰ صبح جلسه توجیهی موارد فنی را خواهد داشت. قرار است در این نشست لوزانو سرمربی تیم ملی نکات فنی لازم را برای دیدار دوستانه با لهستان گوشزد کند. بر همین اساس ملی پوشان ایران از ساعت ۱۳ فردا با اتوبوس سفری سه ساعته خواهند داشت تا به محل کمپ تیم ملی لهستان برسند و یک مسابقه تدارکاتی با این تیم داشته باشند.

طبق برنامه قبلی دیدار تیم ملی والیبال ایران با لهستان راس ساعت ۱۷ به وقت محلی و حدود ۱۲:۳۰ به وقت تهران برگزار می شود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان