یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 313868
تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از دیلی صباح، نخست وزیر جدید ترکیه روز سه شنبه از تشکیل کابینه جدید خود خبر داد.

بر اساس گزارش های رسیده، تعداد ۱۲ تن از وزرای کابینه جدید «بینالی ایلدیریم»، از وزرای کابینه قبل بوده و ۸ تن از آنها نیز جدید هستند.

نخست وزیر جدید ترکیه، امروز همچنین با حضور در کاخ ریاست جمهوری ترکیه، لیست کابینه خود را به «رجب طیب اردوغان» ارائه داد که مورد تایید وی نیز قرار گرفت.

گفتنی است، «اردوغان» برای تایید لیست ارائه شده از سوی «ایلدیریم»، اجلاس جهانی بشر دوستی در استانبول را رها کرده و به آنکارا رفته است. قرار است روز چهارشنبه، نخستین جلسه کابینه جدید با ریاست «اردوغان» در آنکارا شروع به کار کند.

همچنین «نورالدین جانکلی»، «محمت شیمشک»، «نومان کورتولموش»، «ویسی کایناک» و «طغرل تورکش» نیز به عنوان معاونین نخست وزیر ترکیه معرفی شده اند.

«عمر چلیک»، سخنگوی سابق حزب عدالت و توسعه به عنوان وزیر جدید اتحادیه اروپای ترکیه اعلام شده و «بکیر بزداغ» نیز که پیش از این مسئولیت وزارت عدالت این کشور را بر عهده داشت در جایگاه خود ابقا شده است.

«احمت ارسلان» نیز به عنوان وزیر حمل و نقل این کشور جایگزین «ایلدیریم» شده است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان