یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 313822
تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، ناصر نظری ظهر امروز سه شنبه در دیدار ورزشکاران فوتبالیست دزفولی با فرماندار این شهرستان اظهار کرد: در سال های اخیر بسیاری از تیم های دزفول به دلیل نبود حامی مالی و حتی معنوی قادر به ادامه فعالیت خود نبوده که همین امر موجب منحل شدن تعداد زیادی از تیم های ورزشی و به ویژه فوتبال شهرستان شده است.

وی افزود: تیم فوتبال بهمن دزفول نیز با تلاش و پشتکار ورزشکاران به صورت خودجوش تاکنون پیش رفته و خوشبختانه امسال نیز به عنوان نماینده دزفول قهرمان استان خوزستان شد و به لیگ دسته ۲ جوانان کشور راه پیدا کرد.

معاون اداره ورزش و جوانان دزفول با اشاره به مشکل مالی این تیم ابراز امیدواری کرد با حمایت مسئولان و همکاری آنها بتوان مشکل مالی این تیم را حل کرد تا بدون دغدغه در رقابت ها حضور یابند.

تیم ها با کمترین امکانات فعالیت می کنند

محمد عمادی نژاد سرپرست تیم فوتبال بهمن دزفول نیز که مدت ۲۳ سال سرپرستی تیم های مختلف فوتبال دزفول را بر عهده داشته است، گفت: در این مدت در رده های سنی نونهالان، جوانان، بزرگسالان و جوانان فعالیت کرده ام.

وی افزود: در ۶ سال اخیر که مسئولیت سرپرستی تیم فوتبال بهمن دزفول را عهده دار بوده ام توانسته ام این تیم را در بین ۱۳ تیم دیگر در استان خوزستان به لیگ دسته ۲ سوق دهم.

عمادی نژاد ضمن انتقاد از همکاری نکردن مسئولان با تیم فوتبال دزفول اظهار کرد: تیم فوتبال بهمن دزفول با کمترین امکانات و حمایت مالی با تیم های بسیار پولدار و مجهز رقابت می کند و به دلیل مشکل مالی انگیزه ای برای ادامه کار برای جوانان فوتبالیست دزفولی باقی نمانده است.

وی با بیان اینکه در سالهای گذشته بیش از ۴۰ تیم فوتبال در رده های مختلف در دزفول فعال بودند که به دلیل مشکل مالی در حال حاضر هیچ تیمی در رده بزرگسالان در دزفول فعال نیست، گفت: تنها سه تیم در رده جوانان و چهار تیم در رده نونهالان و جوانان از جمله همین تیم بهمن با کمترین امکانات رفاهی فعال هستند.

سرپرست تیم فوتبال بهمن دزفول با بیان اینکه این تیم در حال حاضر رقابت های لیگ دسته ۲ کشور را پیش رو دارد که انتظار می رود هزینه رفت و آمد این تیم و لباس بازیکنان تامین شود، عنوان کرد: حیف است که چنین استعداد ها و ظرفیت هایی در دزفول نابود شوند.

لزوم حمایت مالی شرکت های خصوصی از ورزشکاران

عظیم منزویان کارشناس اداره ورزش و جوانان دزفول نیز در این جلسه به افتخارآفرینی ورزشکاران دزفولی در رشته های بدنسازی، بسکتبال، کشتی، وزنه برداری و ژیمناستیک اشاره کرد و افزود: تیم فوتبال بهمن نیز به دلیل حضور در رقابت های لیگ دسته ۲ کشور با مشکلات رفت و آمد برون استانی و تامین هزینه لباس دست و پنجه نرم می کند که باید مورد حمایت قرار گیرد.

وی خواستار حمایت مالی شرکت های خصوصی از ورزشکاران دزفولی برای ادامه فعالیت های ورزشی شد و گفت: حمایت های مقطعی کفاف مخارج تیم را نمی دهد.

نبود بودجه و خزانه خالی

فرماندار ویژه شهرستان دزفول نیز گفت: متاسفانه به دلیل نبود بودجه و خزانه خالی امکان حمایت مالی دولتی از ورزشکاران وجود ندارد که این امر موجب شرمندگی در برابر جوانان است.

حبیب الله آصفی افزود: نیازها و مایحتاج ورزشی تیم فوتبال بهمن دزفول طی نامه ای اعلام شود تا در خصوص تامین این نیازها اقدام شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان